Zincirli Çektirme

Zincirli Çektirme Hubzug, iki cismi farklı yerlerden sabitleyerek birbirine doğru yaklaştırmaya yaramaktadır. Zincir boyları standart olarak 1.5 metre olmasının yanında zincir ekleyebilinmektedir. Yük taşımak amacı ile tasarlanmış olan sökülüp taşınabilen iş ekipmanlarına sahip zincirli çektrme bulunduğu bölümün zemin özellikleri de dikkate alınarak sağlam ve kararlı bir şekilde kullanım sağlanır. Zincirli çektirme muayenesi için beyan edilen kapasite çektirme grubunun belirtilen kaldırmada kullanılan en ağır yük yazılarak belirlenir.

Kaldırma ve iletme ekipmanları, şartnamelerde ve standartlarda aksi belirtilmediği sürece ekipmanlar şartnamede belirtilen maksimum yük miktarının ez az 1.25 katını etkili ve güvenli bir şekilde kaldırarak yükü askıda tutabilecek güçte olarak ve bunların yüke çok fazla dayanıklı ve yeterli yük frenleri bulunması gerekmektedir.Zincirli çektirme bakımları şartnamelerde standartlar çerçevesinde belirtilmiş ve iş ekipmanları periyodik kontrolleri yapılarak ayrıca gerek varsa imalatçının öngördüğü aralıklarda ve kriterlerde işlem yapılabilir. Noralift olarak ekipmanlarınızdan üst düzey verim sağlayabilmeniz adına sizlere her türlü teknik desteği sağlayarak ürünlerinizde memnuniyet elde etmenizi sağlıyoruz.

Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları kalite ve güven açısından yıllardır sektörde üstün kalite hizmet vererek her zaman müşterilerinin isteklerini daha ön planda tutarak bu doğrultuda satış yapmayı amaçlamıştır. Satın almış olduğunuz zincirli çektirme hubzug ve diğer ürünlerde sürekli bir şekilde yapılan periyodik bakımlar belgelere işlenerek düzenlenip iş ekipmanı faaliyette kaldığı süre içinde güvenli bir bölümde saklanmalıdır. Yapılacak olan bakımlar istisnalar olmadığı sürece şartnamelerde belirtilen süre içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Zincirli Çektirme Fiyatı:

Hubzug zincirli çektirme fiyatlarını bizlere ulaşaraktan elde edebilirsiniz.

Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanlarıhakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri site üzerinden ulaşabilirsiniz. Cevabını bulamadığınız sorularınız ya da merak ettiğiniz konular hakkında firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak bizlere telefon, mail yolları ile ulaşarak cevap almak istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.