İstif Makinası

Manuel istif makinası, diğer bilinen adı ile ayarlanabilir istif makinesi yük miktarına ve kaldırma yüksekliğine göre farklı çeşitliliktedirler. Manuel istif makinası çatal genişliği ayarlanılabilir olması özelliği ile oldukça kullanışlı bir kaldırma aracıdır. Manuel istifleme makinası yük kaldırma ve indirmede oldukça kolaylık sağlayarak hem ekonomik ve uygundur. Yükleme esnasından çok fazla hassasiyetli olması bakımından yumuşak bir istifleme işlemi yapmak konusunda imkan sağlar. Kaldırma ve indirme işlemleri isteğe göre yapılabilerek el ile ayarlanabilir bir şekilde işlemler yapılabilmektedir. Ayarlama el ya da ayak pedalı yardımıyla yapılabilmektedir.manuel istif makinası, çelik profilden üretildikleri için kaliteli, sağlam ve uzun ömürlüdürler. Manuel istifleyici istediğiniz tüm alanlarda dar koridorlarda bile rahat bir şekilde kullanılması için imkan sağlar. Dar alanlarda kompakt bir tasarıma sahip ve gerçekten ekonomik bir çözümdür.

İhtiyaca göre farklı tasarımları mevcut olan manuel istif makinası yük kaldırma ve taşıma konusunda çok fazla faydalı bir araçtır.

Aydınel Makina tasarım ve dizayn konusunda en son teknoloji kullanarak bu alanda en iyi kalitede ürünler üretmeye çalışmaktadır. İhtiyacınız olan ürün hakkında en ince ayrıntısına kadar teknik özelliklerini inceleyerek ürün hakkında çok fazla detay edinebilirsiniz.

Manuel İstifleme Makinası Fiyatı

Manuel istifleme makina Fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere ulaiabilirsiniz.

Aydınel Makina hizmet anlayışının kuruluşundan bu yana en iyi bir şekilde yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha kaliteli bir hizmet sunmak için vizyon ve misyon bakımından en iyisini yapabilmek için çalışmaktadır. 1 Ton ve 2 Ton istifle makinaları stoklarımızda mevcuttur.