Mini Vinç

Mini Vinç, kullanıma uygun bir şekilde havada sabit olarak monte edilerek iğ demirinde şaryo apart ile manuel olarak dört vinçhareketli bir şekilde kullanılabilmektedir. Havaya asma imkanı olmadığı zamanlarda makara sistemi ile çalışmaya el verişlidir.Mini kullanıldığı alanlara göre halat boyları farklılık gösterebilmektedir. Taşınılabilir özelliğinden dolayı pratik çözümler ortaya çıkararak inşaat, mühendislik, kuyucular, bacacılar, asansör firmalar ve tekstil firmaları tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Yükü emniyetli bir şekilde eşit dağıttıklarından dolayı her türlü zeminde çalışma imkanları vardır. Sağladığı faydaların en başında kokusuz ve gürültüsüz bir şekilde kullanımı mümkündür. Mini caraskal, yüksek tonajlı ve uzun bomlu vinçlerin ulaşamayacağı yerlere yüklerin altına emniyetli bir şekilde girerek işlem yapabilmektedir. Mini balkon vinçi, özellikleri bakımından yüksek manevra kabiliyetlerinden dolayı tercih edilmeleri çok fazladır. Mini halatlı vinçlerin hafif olmalarının yanında bina kat aralarında güvenli bir şekilde yük taşıma işlemleri sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Aydınel Makina olaraktan ürün kalitesi konusunda her zaman daha iyi ürün üretmek için AR-GE çalışmaları yürüterek bu alanda hizmet vermeyi amaçlamıştır. Kaliteli ve sağlam ürün üreterek Türkiye'de bir lider firma haline gelerek kullanıcı firmaların ilk ve tek adresi olma özelliği kazanmıştır. Kaldırma ve taşıma ekipmanlarının ülkemizde çok yaygın bir şekilde kullanıldığı ve bu ekipmanların güvenilir ve iyi bir şekilde üretilmesi konusunda her zaman en iyi ürünü ortaya çıkarmak için çalışmalar yapmıştır. Kalite standartlarına ve şartnamelerdeki normlara uygun bir şekilde ürün için gerekli tüm belgelere sahip bir şekilde hizmet vermektedir.

Mini Vinç Fiyatları

Mini halatlı vinç ve mini halatlı caraskal Fiyatları,İncelediğiniz ürünler hakkında bulamadığınız özellikleri iletişim bilgileri ile beraber irtibat kurarak hemen ulaşabilirsiniz.

Aydınel Makina, uzun yıllardır bu sektörde üretim yaparak daha fazla stok sahası ile müşterinin isteklerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için çalışmalar sürdürmektedir.