İstifleme Makinesi

İstifleme makinası, yük taşıma ve istif yapmak için kullanılan araçtır. Kaldırma işlemi akü ile yapılarak yalnız yürütme işlemi için kullanıcının gücü yardımı ile beraber manuel bir şekilde işlem gerçekleştirilir. Kaldırma ve taşıma kapasitelerine göre çeşitlilik göstermektedirler.

İstif makinası yükleri güvenli bir şekilde taşıma ve istifleme yapmak için kullanılmaktadır. Asansörün kaldırılması akü yardımı ile gerçekleşmektedir. Makineyi ileri ve geri hareket ettirerek bu işlem insan gücü ile sağlanmaktadır.İstifleme makinalarının kullanıldığı bölgeler; depo, süpermarket, kimya tesisleri bu konuda somut örneklerdir. Acil durum düğmesi ile güvenlik konusunda azaldığı durumlarda kullanılmalıdır. Tehlikeli durumlarda bir an önce tehlikenin uzaklaştırılması için acil durdurma düğmesine basılarak enerjinin kesilmesi ve istifleme makinasının pasif duruma geçmesi mümkün olmaktadır.Akülü istifleme makinasının kullanıldığı alanlar hakkında uygun ürünü önererek daha mantıklı ve ekonomik seçimlere yapmanız konusunda gerekli olan tüm teknik destek verilmektedir.

Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları kaliteli ve sağlam ürünler üretmektedir. Kurumsallık bakımından lider bir firma olarak faaliyet gösteren şirketimizden ihtiyacınız olan ürünleri çok kısa bir süre içerisinde belirleyerek ürün hakkında gerekli olan tüm teknik özellikler hakkında bilgilendirilerek satın alma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İstif Makinasi Fiyatları

istif makinası fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için bizlere ulaşmanız yeterli olucaktır siz değerli müşterilermiz en detaylı şekilde alanında uzmanlaşmış personeller tarafından bilgilendirileceksiniz.

Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları olarak istif makinası satışı konusunda sektörde en uygun fiyatlarla satışı gerçekleştirdiğimiz ürünler ile istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz araçları hızlı bir şekilde satın alarak kullanabilirsiniz. İstifleme Çeşitleri Manuel, Yarı Akülü ve Tam Akülü Olarak Mevcuttur.