Portal Vinç

Portal vinç, yük taşıma ve kaldırma işlemleri için zemine sabitlenerek yürüme rayı üzerinde hareket ederek açık hava sahalarda kullanılan vinç türüdür. Köprü kirişinin ayaklar üzerine bağlanması ve vinç ayağının alt ucundaki tekerlek üzerinde yürümesi tavan vinçlerinden farklı kılmaktadır. Kullanıldığı alanlar ; demir stok sahaları, mermer, konteynır stok sahaları, çelik konstrüksiyon imalat sahaları, prefabrik yapı elemanları imalat ve onarımı, orman ürünleri, liman, tersaneler gibi.

Portal caraskal, destek alacağı herhangi bir yapı olamadan kullanılabildiği için ekonomik  çözüm açısından kullanılması uygundur. Kullanım açısından büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Aynı köprü üzerinden kullanılan birden fazla kaldırma grubu kullanıldığı gibi, altına monoray kaldırma grubu montaj edilerek farklı bir çözüm üretilebilmektedir.

portal vinç, kiriş uzantısı boyunca hareket ederek push buton aracılığıyla kontrol edilebildiği gibi, uzaktan kumanda seçeneği ya da kabinden kontrol etme gibi seçeneklerde mevcuttur. Kumanda kabini vinç kirişi altında sabit bir şekilde kullanılması dışında kiriş altında, kiriş uzantısı boyunda kaldırma grubundan bağımsız bir şekilde hareket ettirilebilir. Portal ceraskal, özel olarak üretilen motor ve redüktör  grubu, hafif kalkış ve frenleme ve hasarsız bir çalışma sistemiyle portal vinç uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmektedir.

Aydınel Makina olarak minimum kanca hareketi, kanca ölçüleri ve yaklaşma mesafeleri konusunda minimum aşınma ve yıpranma gibi unsurları ortadan kaldırarak düşük maliyetli bir bakım süreci ve kısa süreli teslimat zamanı ve düşük yatırım maliyetlerini garanti etmektedir.

Portal Vinç Fiyatları

Portal vinç fiyatları ve Portal Caraskal fiyatları için bizlere mail veya canlı destek kısmından ulaşırsanız, sizlere Portal vinç fiyatları hakkında fiyat bilgilendirilmesi yapılacaktır.