C Profil Sistemleri

C Profil , farklı sektörlerde kullanılmak ve değişik ebatlarda seçilerek tasarımcı ve kullanıcı için profillere estetik ve kullanımı kolaylaştırma için delik ilaveleri yapılmaktadır. Delikli profil tercihi bu porfil sistemleriüzerinde yüksek teknoloji ve üretim hatları ile proje detaylarında talep edilen ölçü ve eksende delik delme, çapaksız kesim profil üzerinde mürekkep püskürtmeli markalama ile beraber özel paketlemeler ile talep edilen boy ve ölçülerde üretilmektedir. Bilgisayar kontrolü ile beraber üretim yapılırken tasarlama aşamasında bu profiller 3 boyutlu olarak çizimlerin yüklenmesi ile beraber profil üzerinde istenilen tüm bölgelerde işlem yapılarak deliş açma işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Son teknolojiden  faydalanılarak müşteri talepleri doğrultusunda çeşitli opsiyonlar yapılarak üretim sağlanmaktadır. C profil C PLUS özelliği ile ekstra bükümle profilin mukavemeti çok fazla olmaktadır.

C profil Vinç elektrik sistemi  ürünü değişik bir çok sektörde farklı amaçlarda kullanılmak üzere çok fazla tercih edilmektedir. Tercih edilen bu sektörlerin başında çelik kapı, inşaat, hafif çelik yapıları, otomotiv, metal eşya gibi bir çok sektörde kullanılmaktadır. Carasal Elektrik C profiller endüstriyel yapılarda ve çelik konstrüksiyon yapılarda taşıyıcı sistem için yardımcı eleman görevi görecek şekilde kullanılmaktadır.C profil; çatı profili, cephe profili, hafif çelik yapı profili, delikli c porfil, çekme c profil, karkas profili, makas profili, çelik çatı profili v.b. isimler ile adlandırılarak kullanılmaktadır.

C profillerler çatılarda, kirişlerde ya da kolonlarda parça kopmalarına sebep olmayacağından dolayı güvenilirlik açısında çok fazla tercih edilmektedir. Gelişmiş ülkelerde doğal afet ve deprem bölgeleri olarak risk bölgesinde bulunan ülkelerde çok fazla tercih edilen bir sistemdir. Taşıma, parça ekleme ve çıkarma kolaylığı ile beraberinde çevre dostu ve geri dönüşümlü malzemeler ile kullanıcılar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

C Profil Sistemleri Fiyatları

C Profil fiyatları, C korniş Elektrik Sistemi ögrenmek için bizlere ulaşmanız yeterli olucaktır siizlere daha iyi hizmet vermek için alanında uzaman personellerle sizlere hizmet vermekteyiz...

C profili bilgisayar ortamında istenilen özelliklere sahip bir şekilde üretimi gerçekleştirilebilmektedir. Malzemelerin özelliklerine göre C profil üzerine gelecek olan yüklerin sert ya da yumuşak olarak görülebilmesi korozyona karşı dayanımı arttırmak için galvaniz kaplama yapılarak koruyucu boya kullanılarak üretimi sağlanmaktadır.