Elektrikli Zincirli Vinç

Elektrikli zincirli vinç, garantili kalite özelliğine sahip kaldırma ünitesi olarak Uluslararası pazarda ihtiyaçlara tamamen net olarak cevap vererek, istenilen birçok alanda kullanım seçeneği sunarak kullanım ömrü olarak uzun ömürlü güvenilirlik garantisi sağlayarak yapılan yatırıma olumlu şekilde cevap verebilmektedir.

Elektrikli zincirli caraskal, genellikle kaldırılması bu vinçler için uygun olan yükleri taşıma ve yükleme işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmek için kullanılmaktadır. Kaldırma işlemi bir kiriş üzerinde çalışmakta olan elektrikl ya da manuel bir taşıyıcı ile birleşerek, kaldırılan yükün daha stabil bir şekilde kaldırılması ve yatay hareketin rahat bir şekilde oluşmasına imkan tanır.

Elektrikli zincirli ceraskal, tavana asılarak montaj işlemi gerçekleştikten sonra monoraylar ile birlikle donatılabilmekte veya kollu vinç, köprülü vinç gibi diğer çeşit vinçlerle birleştirilerek kaldırma ünitesi olarak farklı şekillerde kullanılabilir. Tavana veya zemine sabitlenmiş olan elektrikli zincirli caraskal çeşitli şekillerde kaldırma ünitesi olarak kullanılarak ya da sabit pozisyonlar yüklenerek de kullanılabilir.

Aydınel Makina, kurulduğundan bugüne kadar sürekli olarak AR-GE ekibi tarafından yapılan çalışmalar ile yenilikler üreterek piyasada kaldırma ve taşıma ekipmanları konusunda tercih edilen tek firma olmak yolunda her zaman gelişime açık bir şekilde çalışmalar yürütmekteyiz.

Aydınel Makina, müşteri konusunda ilk gün nasıl bir duruş sergilemiş ise bugünde müşterilerini ilk günkü gibi karşılayarak gerekli olan tüm memnuniyeti sağlamak adına çalışmaktadır. Günün en son teknoloji ile paralel bir şekilde ilerleme kaydeden firmamız bu alanda çalışmalarını sürekli bir şekilde devam ettirerek her zaman müşterilerini yeniliklerle tanıştıracaktır. 0,5 Ton, 1 Ton, 2 Ton, 3 Ton, 5 Ton Sabit Askılı Elektrikli Zincirli Vinç ve Monoray Elektrikli Zincirli Vinç Olarak Stoklarımızda Mevcuttur. 

Elektrikli Zincirli Vinç Fiyatları

Elektirikli Vinç ve Elektrikli Caraskal Fiyatlarını öğrenmek için bizleri arayıp mail atıp yada canlı destekten ulaşabilirsiniz..

Aydınel Makina, kalite ve güvence konusunda Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak şartnamelerde yer alan bütün normları dikkate alarak ürünlerinde hizmet sağlamaktadır. 0,5 Ton, 1 Ton, 2 Ton, 3 Ton, 5 Ton Elektrikli Zincirli Vinçlerimizde Kampanyalı Fiyatlar.