Kalıp Arabası

Kalıp  Arabası, herhangi bir yerden pres önüne kalıp taşıyan üzerinde kalıbı otomatik olarak verip alabilen itici sistemler bütünüdür. Araba, kalıp stok alanından otomatik olarak üzerine alarak, taylar yardımıyla ilerleyerek pres önüne kadar götürme işlemini gerçekleştirir. Pres önünde uygun bir pozisyonda kendini sabitleyerek kalıp arabası, itici sistem ile tam otomatik olarak üzerinde kalıbı pres içine itme işlemini gerçekleştirerek operatör kalıbı prese kolaylıkla bağlantı işlemini gerçekleştirir. Pres işleminden sonra sökülen kalıbı otomatik olarak çekerek araba üzerine alarak , kalıp stok alanındaki yerine yerleştirir.

Ayak pedalı ile hidrolik kaldırma ve çelikten üretilmiş sağlam bir ürün yapısına sahiptir. Ayak pedalı yardımı ile yük tablası kolay bir şekilde yükseltilebilmektedir. Kalıp taşıma arabasıhidrolik asansör sistemi ile beraber tabla kontrollü bir şekilde kontrol edilebilmektedir.

Hidrolik Makaslı Platform Aşağı doğru indiren tutamak sapındaki el pedalı ve aşırı yüklemelerde operatör ve pompa koruma sistemleri mevcuttur. Ürünlerinizi sağlam ve güvenli bir şekilde taşıma, kaldırma ve indirme işlemlerinde çok fazla kolaylık sağlamaktadır. Makaslı platfrom pimli bağlantılarda kendinden yağlamalı yataklar ve ayak pedallarında riskli ve tehlikeli durumlarda tekerlekli kilit sistemleri mevcuttur.

Aydınel Makina olarak makaslı platform konusunda çok iyi ürünler üreterek bu alanda her zaman daha iyi ve sağlam üretim sağlamak için çalışmaktayız. Dünya'da ve ülkemizde bir çok alanda kullanılan ve çok fazla tercih edilen bu sistem ile ürünlerinizde çok fazla kolaylık sağlayabilirsiniz.Aydınel Makina müşteri memnuniyeti konusunda çok fazla önem vererek misyon ve vizyon olarak çok daha geniş tutarak daha iyi konumlara ulaşabilme için çalışmaktayız.

Kalıp Arabası Çeşitlerimiz,

150 kg 70 cm Tek Makaslı Kalıp Arabası

300 kg 90 cm Tek Makaslı Kalıp Arabası

500 kg 90 cm Tek Makaslı Kalıp Arabası

1 Ton 1 mt Tek Makaslı Kalıp Arabası

1.5 Ton 1 mt Tek Makaslı Kalıp Arabası

350 kg 1.30 mt Çift Makaslı Kalıp Arabası

700 kg 1.50 mt Çift Makaslı Kalıp Arabası

Kalıp Taşıma Arabası Fiyatları

Kalıp arabası, Kalıp taşıma arabası, makaslı platform fiyatlarını ögrenmek için bizlere ulaiabilirsiniz..

Kalite ve sağlamlık Aydınel Makina tarafından satın almanız mümkündür. Kalıp arabası ürün kategorisini inceleyerek çeşitleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları çok kısa bir süre içerisinde iletişim bilgilerinde ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.