Hidrolik Yük Platformu

Hidrolik yük platformu Kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içinde çalıştığından dolayı aşınma ve yıpranma olasılığı çok azdır. Makine içerisinde kullanılan yağ çok uzun ömürlüdür. Halat kullanılması durumunda halatın görevi sürtünme yardımı ile beraber yükü kaldırmak olmadığından kasnak ve halatlarda aşınma kesinlikle olmaz.

Hidrolik yük yük platformlarında motor sadece yukarı çıkış için çalışır ve aşağı inişte ise motor çalışmamaktadır. Çalışma konusunda çok sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Çalışma ortamlarında kesinlikle motor sesi duymazsınız. Elektrik kesintisinde ilave sistemine gerek kalmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi mevcuttur. Deprem ve yangın olaylarında emniyetlidir. Hidrolik yük asansörlerinde yangın durumunda makine dairesi alt katta olduğundan dolayı ulaşım kolay bir şekildedir.Hidrolik yük asansörü,  yük bina temeli tarafından taşındığından dolayı atalet kuvveti çok azdır.

Hidrolik yük platformu deprem anında büyük hasar ve yaralanma olasılığı yüzde doksan oranında azalabilmektedir. En üstte makine dairesine ihtiyaç olmadığından dolayı mimari açıdan da tercih nedenidir.

Depo, alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi. yük taşıma işlerinin çok fazla olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Ulaşım mesafesinin çok fazla olmadığı orta düzey yükseklikteki yapılarda hidrolik çözümler için hidrolik yük asansörler en iyi yöntemlerden bir tanesidir. Konforlu bir ulaşım hem de maliyet açısında oldukça tasarruflu bir çözümdür.

Firma olarak hidrolik yük asansörleri en ağır yükleri ve en hafif yükleri aynı hassasiyetle taşıyabilecek kabinleri üreterek titiz bir çalışma yapmaktayız. 0,5 Ton, 1 Ton, 1,5 Ton, 2 Ton, 3 Ton, 5 Ton, Hidrolik Yük Platformlarımız Yerinize Özel Olarak İmal Edilmektedir. Hidrolik Yük Platformlarımız 220 v ve 380 v Elektrikle Çalışmaktadır. 

Hidrolik Yük Platform Fiyatları

Yük Platform Fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Aydınel Makina olarak sürekli bir şekilde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürekli bir şekilde çalışmalar gerçekleştirerek öncelikli olarak başlı başına bazı prensipler çerçevesinde hareket etmekteyiz.