Halatlı Çektirme (Trifor):

Trifor ( Halatlı Çektirme ) ağır yükleri triforlar aracılığıyla rahatlıkla kol yardımı ile beraber çekme işlemi yapabilirsiniz. Yük emniyeti açısından aşırı bir yük emniyeti olması dolayısıyla iş kazanalarını büyük çoğunlukla engellemektedir.Halatlı çektirme işlemlerinde dağcılık tesislerinde teleski ve telesiyej bakım ve montaj işlerinde, inşaat sektörü montaj ve bakım işlerinde, enerji hatları bakım ve onarım işlerinde, elevatör ve asansör montajı ve bakım gibi her türlü mesafeli bir montaj ve bakım gerektiren işler ve işletmelerde çözüm sağlamaktadır.Trifor, bakım işlerin periyodik bir kontrol aralığı belirlenmiş ve standartlara uygun bir şekilde iş ekipmanları hazırlanarak yapılmaktadır. Kullanılan ürün hakkında gerekli tüm raporlar bir tutanak halinde belirli zaman aralıkları ile raporlanmalıdır. Yapılacak olan bakım ve onarım işlemleri yönetmelikte belirtilen şartnamelere uygun bir şekilde yapılarak normların dışına çıkılmadan güvenli bir şekilde yapılmalıdır. Düzenlenmiş olan bu raporlar yetkili kişi tarafından dosyalanarak saklanılmalıdır.

Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları kullanarak daha kaliteli ve hızlı bir şekilde satın almak istediğiniz tüm ürünlere çok kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Hizmet kalitesi ve ürün güvenliği konusunda kendini bu alanda ispatlamış ve her gün daha fazla çalışma yürüterek müşteri kitlesini daha fazla yapmak için çalışan Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları zaman ilerlediği sürece gelişen teknolojiyle paralel bir şekilde başarısını devam ettirmeye amaçlamaktadır.

Halatlı Çektirme (Trifor) Fiyatları

Trifor, Halatlı Çektirme fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz...

Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları olarak trifor ürünleri çok iyi bir şekilde teslimat işlemlerini gerçekleştirerek satış sonrası gerekli olabilecek tüm teknik destek ihtiyaçlarınızı sağlamaktadır. Hızlı ve sağlam bir alışveriş için gerekli olan tüm aşamaları harfiyen gerçekleştirerek teslimat işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini daha iyi olması için çalışmaktayız.