Sabit Askılı vinç

Sabit askılı vinç, tasarım ve dizayn konusunda son teknoloji kullanılarak tasarlanmaktadır. Elektrik akımındaki frekans düşüklüğü sebebiyle ortaya çıkabilecek tüm hatalara karşı korumalı bir sisteme sahiptir. Sürekli bir şekilde motorun çalıştığı için sıcaklığı düşürme özelliğine sahiptir. Dişli bileşenlerdeki, özellikler gürültü düşüklüğü ve uzun süre çalışarak faaliyette olan sarma, dolama ve aşırı indirme ve kaldırma işlemlerinde koruma için otomatik güç kapatma seçenekleri mevcuttur. Yüksek enerji ile çekme işlemi için yüksek kalitede alaşımlı dövme kullanılmıştır. Ürün içerisinde faz hata rölesi kullanılarak özel bir tasarıma sabit askılı caraskal akım postası sistemi ile beraber yanlış bağlantı durumlarında motor koruması devreye girmektedir. Sabit askılı caraskal istenildiği takdirde zincir uzunluğu özel olarak seçilebilmektedir. Uygun özelliklere ve boya sahip zincir ilave yapılabilmektedir. Tavana tek kirişli demir bağlantısı yapılarak aşağı ve yukarı doğru fonksiyonlara sahip bir şekilde çalışma işlemi yürütülen bir sistemdir. Üretim olarak iki farklı fonksiyona sahip olarak hareket sağlamaktadır.

Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları,

sabit askılı tavan vinci, yük asansörü konusunda teknik özellikleri ve şartnamelerdeki belirtilen hususları harfiyen yerine getirerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi kalitede ürün üreterek teslimat işlemini gerçekleştirmektedir. Sağlamlık konusunda çok fazla çalışarak tasarım ve dizayn konusunda daha fazla zaman ayırarak müşterilerinin memnuniyetlerini daha fazla ön planda tutarak çalışmalarını yürütmektedir.

Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları sektörde en iyi ürünleri üreterek farklı dizaynlara sahip ve son teknoloji gelişmelerine paralel bir şekilde ürünler üretilmektedir. Türkiye'de kaldırma ve taşıma ekipmanları konusunda çok iyi bir firma olarak bu sektörde faaliyet gösteren firmalara kaliteli ve sağlam ürün satışı yapmaktadır.

Sabit Askılı Caraskallarımızda 1 ton, 1.5 ton, 2 ton, 3 ton, 5 ton Modelleriniz Vardır. Sabit Askılı Vinçlerimizde Çelik Halat uzunlukları standart olarak 6 / 9 / 12 / 15 / 18 mtdir.

Sabit Askılı Vinç Fiyatı

Sabit askılı ceraskal fiyatlarını ögrenmek için mail veya canlı destek kısmından bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı destek verilecektir.