Monoray Vinç

Elektirikli Monoray vinç, çalışma düzeni olarak doğru ve düşey düzlem hatta asılı bir biçimde elektrik motorları aracılığıyla hareket eden, yükleme ve kaldırma işlemlerini görmekte olan vinç türüdür. Çalışma prensibi açısından çalıştıkları düz hat doğrultusunda bulunan nesneleri taşıyabilmektedirler. Monoray ceraskal, kumandalarında Y ekseni ve X ekseni olarak yani aşağı-yukarı ve ileri-geri olarak tanımlanan vinç 2 boyut olarak 4 ana hareket butonundan oluşmaktadır. Kaldırma işlemi için eleman olarak zincir veya halat olabilmektedir.

Aydınel Makina, Elektirikli monoray halatlı tavan vinç çeşitleri aşağıda belirtilmiştir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz model ve özellikte bir vinç sahibi olabilirsiniz.

1 Ton Monoray Vinç, 1,5 Ton Monoray Vinç, 2 Ton Monoray Vinç, 3 Ton Monoray Vinç, 5 Ton Monoray Vinç, 7,5 Ton Monoray Vinç, 10 Ton Monoray vinç

Monoray vinç mekanik olarak üç bölüme ayrılmaktadır.

  ·         Trolley ( araba ) Grubu

·         Kaldırma Grubu

·         Kanca Bloğu Grubu

monoray ceraskal hakkında merak ettiğiniz tüm özellikleri ürün seçeneklerimizin detay sayfasında açıklamış bulunmaktayız. Ürünleri inceledikten sonra cevabını bulamadığınız sorularınızı Aydinel Makina iletişim bilgilerinde ulaşarak daha kapsamlı ve detaylı olarak ürün bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Monoray Vinç Fiyatları

Elektirikli caraskal geniş kaldırma kapasitesi, değişik kaldırma ve yürütme hızı, farklı montaj seçenekleri ve farklı ortamlarda çalışabilme özellikleri ile çok fazla tercih edilmektedir. Dünya'da kırktan fazla ülkede güvenli bir şekilde kullanılmaktadır.

Avrupa Birliği'nin kaldırma makineleri normlarına ve standartlarına uygun bir şekilde üretilmiştir.

Monoray Tavan vinç özellikleri olarak halat sarım klavuzu, alarm, stoplu kumanda, kurtağzı, alt ve üst sınır kesiciler mevcuttur. Opsiyonel uzaktan kumanda takılabilen vinçlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın alım işlemlerinizde bütün müşterilerimiz için geçerli olan İstanbul içi nakliye ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.