Çift Tamburlu Vinç 

Çift tamburlu vinç, taşınacak olan malzemenin merkezli bir şekilde taşınması sistemine dayalı bir üretim tipidir. Kaldırılan yükün zemin seviyesinden yükselmeye başladığı noktaya doğru ilerlerken;  bir baştan öteki başa doğru hareket halinde olan halat, çevreden merkeze doğru hareketi sonucunda çelik halat üzerinde aşınmalar en aza indirgenerek sağlıklı bir taşıma işlemi ve vinç kanca bloğunun daha sağlı bir şekilde çalışma işlemi görmesini sağlamaktadır.

İkiz tamburlu caraskal, çift kiriş köprü vinçlerde St 37, Ck 45, St 52-2 köprü üzerine yerleştirilen kare, dikdörtgen kesitli ve yüksek tonajlı tren raylarında hareket halinde olan çelik halatlı elektirikli vinçlerdir. Yük taşıma için çok fazla kolaylık sağlayan bu vinç ile malzemelerinizi istediğiniz bir şekilde taşıma ve yükleme işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Hafif ve güçlü bir tasarıma sahip olan yüksek halat kapasitesi ile çoklu diskler ile güçlendirilerek yüklenen malzemenin daha iyi tutulmasını sağlamaktadır. Paslanmaya karşı olarak galvaniz kaplama ve standartlara uygun şekilde tasarlanmış olan vinçtir. Yüksek dayanıma sahip makara ve dişli sistem ile en zorlu şartlarda bile yükü taşıma imkanı sunmaktadır.

Aydınel Makina Vinç Yük ve Kaldırma Ekipmanları sektöründe lider bir firma olma yolunda müşterilerine gereken memnuniyeti sağlamak adına uzman ve teknik kadrosu ile sınırsız bir hizmet anlayışıyla kaliteli ve güvenilir bir yol izlemektedir. Çift tamburlu vinç konusunda merak ettiğiniz tüm özellikleri ürün gruplarımızı inceleyerek kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.Güvenilir yük asansörü makinası olarak kullanılır.

Çift Tamburlu Vinç Fiyatı

1 Ton,2 Ton, 3 Ton, 5 Ton, 7,5 Ton, 10 Ton Çift Tamburlu Vinçlerimizde Uygun Fiyatlardan Yararlanmak İstermisniz. Çift Tamburlu caraskal fiyatı için bizlere ulaşırsanız sizlere gerekli destek verilecektir.