Pergel Vinç

Pergel vinç, kapalı olan alanda ; yükleme ve taşıma gibi işlemlerinde kullanılmak üzere imal edilmiş vinç türlerindendir. Pergel caraskal montaj edildiği kolon etrafında 180, 270 ve 360 derece hareket etme imkanına sahiptir. pergel vinçler duvara ya da kendi ayağına montajı yapılarak çalıştırılabilmektedir. pergel vinçler istenilen ölçülerde imal edilebilmektedir. Kullanım amacına göre farklılık gösteren Pergel vinç ile ihtiyaca göre seçimler yapılarak ihtiyaç duyulan ürün seçilebilmektedir. Açık ya da kapalı alanlarda kullanım amacına göre farklılık gösteren modelleri mevcuttur. Kullanım kolaylığı ile beraber yük taşıma ya da yükleme aşamaları için bir çok özelliği sahip olması ile beraber kullanıcısına çok fazla zaman tasarrufu ve kolaylık sağlamaktadır.

Dünya standartlarına uygun bir şekilde üretilen ürünlerin standartlarda belirtilen normlara uygun bir şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir.

Pergel vinç, hareketli vinç olarak bilinen bir yatay üyesi ( flok veya boom ) bir kolona, duvara ya da zemine sabitlenerek kullanılan bir vinç türü olarak bilinmektedir. Pergel ceraskal olarak kollu vinç, askeri araçlar ve endüstriyel yapıların inşasında kullanılmaktadır. Yük asansörü olarak da tanımlanan vinç ile istenilen tüm katlara malzeme taşıma işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

Aydınel Makina olarak hizmet anlayışı olarak sürekli bir şekilde müşteri memnuniyeti ve satış devamlılığı ilkesini benimseyerek hareket etmekteyiz. Uzman teknik kadromuz ile beraber bu konuda siz değerli müşterilerimize gereken tüm konularda istenilen tüm bilgilere en kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlayarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet almanızı sağlamaktayız. Pergel ceraskal ürün seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü belirleyerek en kısa süre içerisinde iletişim bilgilerimiz aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Pergel Vinç Fiyatı

0,5 Ton, 1 Ton, 2 Ton, 3 Ton, 5 Ton Pergel Vinçlerde Kampanyalı Fiyatlar,

Pergel caraskal ve Pergel Vinç fiyatlarını öğrenmek için bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bir şekilde yardımcı olucağız.