Biz Kimiz?

Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Yük Kaldırma Ekipmanları olarak yük kaldırma ve taşıma ekipmanları sektöründe kaliteli hizmet vermektedir.

İnsan hayatını esas alan Aydınel Makinanın amacı her gelir grubuna hitap ederek, alt yapısı çözümlenmiş, sektörüyle bütünleşmiş, güvenli, modern ve teknik malzemelerin her türlü desteğini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Bu amaçla; konusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi, ödünsüz kalite anlayışıyla firmalara daha güvenilir ve çağdaş bir çözümler sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmekte olup,Tek Kiriş ve Çift Kiriş Gezer Köprülü vinç, Elektrikli Zincirli Vinç, Maneul Caraskal, Sabit Halatlı Vinç, Monoray Halatlı Vinç, Yük Asansörü, Hidrolik Yük Asansörü, forklift, istifleme makinası, transpalet, makaslı platform, kalıp arabası, ve taşıma sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiştir. Sektörünün ilki olarak Gebze ve Bayrampaşada Hizmet Vermekteyiz.