Biz Kimiz?

Firmamız Halatlı vinç, Zincirli Vinç, Zincirli Caraskal sektöründeki faaliyetine 2017 yılında Aydinel Makina markası adı altında başlamıştır. Bu alanda Montaj ve arıza, bakım ekibinden oluşan teknik personeli ile kısa sürede aranılan bir marka olmayı başaran firmamız, ilkelerinden ödün vermeden, hedeflemiş olduğu kurumsal kimlik ve belgelendirme çalışmalarını tamamlamıştır. 

Aydinel Makina olarak tüm çabamız, daha rahat hareket eden bir dünya için Vinç sektöründe ÖNCE İNSAN GÜVENLİĞİ prensibi ile faaliyet göstermektedir. Firmamız Avrupa standartlarında Halatlı Vinç , montaj sonrası arıza, periyodik bakım ve asansör modernizasyonu hizmeti vermektedir.

Aydinel Makina olarak Vinç montajında kullanılan malzeme ve materyal ihtiyacını karşılarken dikkat ettiğimiz husus asansör kullanıcılarının can ve mal güvenliğinin sağlanmasıdır. Firmamızın bugünkü güvenilirliği, seçkinliği ve kalitesi, Aydınel Makina markasını yarınlara taşıyacak en büyük sermayesidir.

Ürün Grubumuz,

Tek ve Çift Kiriş Gezer Köprülü Vinç, Portal Vinç, Pergel Vinç, Sabit Askılı Halatlı Vinç, Çift İkiz Tamburlu Vinç, Monoray Vinç, Alçak Tavan Vinç, Gizli Raylı Vinç, Halatlı Vinç, Halatlı Caraskal, Radüslü Kavis Döner Vinç, Elektrikli Zincirli Vinç, Elektrikli Zincirli Caraskal, Mini Halatlı Vinç, Maneul Zincirli Vinç, Manuel Zincirli Caraskal, Vinç Köprü Yürütme Arabası, Elektrikli Irgat, Hidrolik Yük Asansörü, Hidrolik Yük Platformu, Yük Asansörü, Tam Akülü İstifleme Makinası, Yarı Akülü İstifleme Makinası, Manuel İstifleme Makinası, Kalıp Taşıma Arabası, Transpalet Çeşitleri, Manyetik Kaldıraç, Hidrolik Kriko, Makine Taşıma Arabası, Domuz Arabası, Vinç Baskülü, Vinç Kantarı, Elektrikli Şaryo, Manuel Şaryo, Zincirli Çektirme, Zincirli Hubzug, Vinç Kablosuz Kumandaları, Halatlı Çektirme, Trifor, Çelik Halat Çeşitleri, Polyester Yük Sapan Çeşitleri, Vinç C Profil Sistemleri, Vinç Elektrik Busbar Sistemi, Kurban Kesme Vinci, Forklift Çeşitleri