Vinç Baskülü

Vinç Baskülü kaldırma aracı ile kaldırılan yükün taşınması esnasında pratik bir çözüm olarak hızlı tartım olanağı sağlayarak zaman ve iş gücünden faydalanmak açısından faydalıdır. Göstergesindeki yapı ve dizayn gereği kolay okunulabilir gösterge paneli ile bataryasın ve uzaktan kumandası kolay bir şekilde taşınabilmektedir, kapladığı alan itibari ile çok az yer olması istenilen her mekanda her yerde tartım işlemi kısa ve güvenli bir şekilde yapılabilmektedir.

Vinç Terazisi farklı kapasitelerde üretilerek ürünü kullanacak kişinin istenilen sonuçları alabilmesi açısında son derece sağlam ürünlerdir. Dayanıklı yapısı endüstriyel yapılarda ve aklınıza gelebilecek bir çok farklı alanda kullanılması mümkündür. Vinç Kantarı, kablosuz özelliği ile beraber veri transferi için yapabilmek adına kablosuz haberleşme ünitesine sahiptir. Mesafe miktarının çok fazla olduğu alanlarda okuma ve kontrol işlemlerinin çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan harici gösterge paneli ile beraber ve bilgisayar üzerinde kayıt ve raporlama yapma imkanı sağlayan seçenekleri ile beraber adeta zaman tasarrufu açısından vazgeçilmez bir üründür.

Vinç baskülü 360 derece serbest dönebilme hareketiyle kullanımı oldukça kolaydır. Geniş görüş açısına sahip ve LED geniş ve parlak kırımızı olarak okunması mümkündür. Korozyona dayanıklı ve anti statik işlev ile beraberinde alüminyum gövdeye sahiptir. Profesyonel olarak demir-çelik vs. ağır olan hizmetlerin bulunduğu bölgelerde kullanılması mümkündür. Güç tasarrufu yapabilmek için kullanılmadığı zamanlarda otomatik olarak kapanmaktadır. Hızlı ve güvenli bir şekilde zamandan tasarruf edebilmek adına çok basit bir şekilde tartım işlemlerinizi ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vinç Baskülü Fiyatları

Vinç kantarı, vinç baskülü, vinç terazisi fiyatlarını ögrenmek ve bilgi edinmek için bizlere mail, canlı destek yoluyla veya iletişim bilgilerinden bizleri arayarak teklif alabilirsiniz.