Domuz Arabası

Domuz arabası veya makine taşıma arabaları çok fazla fayda sağlayarak ağır yükleri tekerler ve güçlü çelik yapısı ile beraber rahatlıkla taşımanıza yardımcı olmaktadır. Ağır makineler ve tezgahlar için kullanılması sağlanmış ve üretilmiş alçak şaseyle makinelerinizin fazla kaldırılmasına gerek kalmadan domuz arabası ile taşıma işlemini yapabilirsiniz. Kullanmak için yapılması gereken hidrolik makine krikoları aracılığıyla makinenizi yerden kaldırarak domuz arabasını altına koyabilirsiniz. Makineyi ya da tezgahı domuz arabasının üzerine bırakarak çekme kolu aracılığıyla istediğiniz noktaya çekip götürebilirsiniz.

Makina Taşıma Arabası, özellikle ağır olan yükleri insan gücüyle taşımakta zorlanılan alanlarda taşımak için kullanılan, küçük tekerlekli olarak tasarlanmış ve üst düz bir şekilde yük taşımaya yarayan alçak bir arabadır.

Aydınel Makina vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanlarıgüvenilir ve kaliteli ürünler üreterek müşterilerinin her zaman istekleri doğrultusunda ürünler ortaya çıkararak bu sektörde en kaliteli ve en fazla tercih olan bir olması bunun en açık göstergesidir. Site üzerinden kaldırma ve taşıma ekipmanları konusunda bütün ürünlere, ürünler bölümünden ulaşabilirsiniz. AR-GE ekibi tarafından son teknoloji gelişmeleri takip edilerek ürünler üzerinde son çıkmış teknolojiler ilave edilerek üretim yapılmaktadır. Aydınel Makina Yük Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları firması yıllardır bu sektörde rakip firmalar arasında her zaman ilk sırada olmamızın nedeni çok fazla ürünler üzerinde durarak her daim yeni teknolojileri ürünler üzerinde uygulayarak daha farklı ve daha iyi ürünler ortaya çıkarmaktayız.

Makina Taşıma Arabası Fiyatları

Domuz Arabası ve Makine Taşıma Arabası fiyatlar hakkında bilgi almak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır...

Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları ürünleri hakkında çok fazla merak ettiğiniz sorularınızı iletişim bölümünden bizleri arayarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Ürünlerimiz garantili olarak sizlere teslim edilmektedir.