Hidrolik Kriko

Hidrolik Kriko, ağır yükleri kısa mesafelere kaldırmakta, yüksek basınç uygulayarak ve çeşitli parçalardan oluşan malzemeleri desteklemekte kullanılan ve çoğunlukla elle çalıştırılan üründür.

Makine kriko kaldıraç ilkesine dayalı olarak  hidrolik etkiyle ya da kremayer-pinyon mekanizması (vida sistemi) uyarınca çalışır. Çoğu kriko elle taşınabilir boyutta ve hafiflikte olmakla birlikte binlerce ton ağırlığı kaldırabilen krikolar da vardır.

Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları olarak ürünlerimizde her zaman en iyi kalitede üretim yapmak için çalışmalar yapmaktayız. Kalite standartlarına uygun bir şekilde yapılan üretilen ürünlerimiz tüm gerekli belgelere sahip olup gereken tüm teknik özellikler ve şartnameleri dikkate alarak tasarım ve dizayn yapılmaktadır. Avrupa standartlarına uygunluk belgesi ile beraber belirtilen tüm normlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. Her zaman en iyi hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile yola çıkarak ürünlerimizde en üst düzey verim alabilmeniz için çalışmaktayız. Satın alacağınız tüm ürünlerde 2 yıl garanti verilerek ileri de karşılaşacağınız tüm durumları en kısa sürede sizi mağdur etmeden çözüme kavuşturmaktayız. Hidrolik kriko ürününde farklı çeşitlere ulaşarak farklı ürün özellikleri ile beraber çok fazla ürün seçimine seçim verme imkanınız olacaktır.

Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları olarak her daim müşterilerimizin memnun kalmaları için çalışmalarımızı sürdürerek yolumuza devam ettik. Kalite ve sağlamlık açısından müşterilerimize garanti vererek bu sektörde neden bu kadar çok fazla tercih edildiğimizi gösteriyoruz. Harika tasarım ve dizayn ekibimiz ile ürünlerimiz istenilen ve öngörülen şekilde tasarlanarak teslimatı gerçekleştirilmektedir. Uzun ömürlü ve ekonomik bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerimizden diğer müşterilerimizin memnun kaldığı gibi sizlerde memnun kalacaksınız.

Hidrolik Kriko Fiyatları

Hidrolik Kriko ve Makine Krikosu fiyatlarını öğrenmek iiçin bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı fiyatlandırma verilecektir.Aydınel Makina olaraktan sizlere hizmet vermekten gurur duyarız...