Tek Kirişli Gezer Köprülü Vinç

Tek kirişli gezer köprülü vinç, alçak tavan ve açıklığı kısa olan yerlerde kullanılması mümkündür. yük taşıma, yükleme ve istifleme işlemleri için güvenilir ve ekonomik çözümler üretmektedir. Yapı üzerine etki eden yükünün hafif olmasının yanında montajı da bir o kadar kolaydır. Kiriş üzerinde hareket eden vinç push butonlar ile kontrol edildiği gibi, uzaktan kumanda aracılığıyla da kontrol edilebilmektedir. Dikkat çeken en önemli özelliklerden bir tanesi özel olarak üretilen vinç motoru ve redüktör grupları vincin hareket esnasında rahat kalkış ve duruşlar yapabilmesine imkan sağlamaktadır. Darbe problemi yaşatmadan uzun ömürlü olarak kullanılması sağlanmıştır.

Tek kirişli gezer köprülü vinç, genel olarak kullanıldıkları alanlar demir çelik, haddeleme, inşaat ve çelik konstrüksiyon sektörlerinde kapalı alanlarda ve açık alanlarda kullanılmaktadır. Depolama, taşıma ve yükleme gibi fonksiyonlarının bulunduğu bir vinç türüdür.

tek kirişli gezer köprülü caraskal, yük taşımak amacıyla dizayn edilerek üretilmiştir. Kurulumu belirli aralıklarla oluşturulmuş kolonlar üzerine ya da NPU profil üzerine sabitlenerek NPI profil ray aracılığıyla vincin hareket rotası belirlenmektedir.

Tek kirişli gezer köprü caraskal, üç ana gruptan oluşmaktadır. 

·         Kaldırma Grubu

·         Köprü Yürüyüşü Grubu

·         Köprü Gurubu

Elektrik tesisatı dört farklı şekilde yapılabilen bu vinç türünün sistemleri, kablo arabalı besleme sistemi, C tipi korniş besleme sistemi, kapalı ve açık bara besleme sistemleridir. Tek kiriş Gezer Köprülü Vinçlerde Halat Uzunlukları, Kaldırma Yüksekliklerine göre özel imal edilmektedir.

Tek Kirişli Gezer Köprü Vinç Fiyatı 

Tek kirişli gezer köprü vinç ve Tek Kirişli Gezer Köprü Caraskal fiyatını öğrenmek için bizlere ulaşabilirsiniz...