Gizli Raylı Vinç

Gizli raylı vinç, yükleri kaldırıp bir başka yere aktarmak için kullanılmaktadır. Yükün kaldırılması, makaralar aracılığıyla yapılarak dolanan tel halatın bir tambura sarılması işlemiyle gerçekleşir. Vinç çalıştırma sistemi hakkında kullanıcı sayısı olarak genellikle iki kişiye ihtiyaç duyulmaktadır. Aşağıda bulunan vinç operatör yardımcısı olarak görev alanı yükün kancaya sağlam bir şekilde takılması ve yükün kaldırma işlemi sırasında sallanmadan tehlike durumu arz etmeden gerçekleşmesini sağlamaktır. Vinç operatörü ve yardımcısının karşılıklı koordinasyonu sayesinde kaldırma ve taşıma işlemleri gerçekleştirilir. Gizli raylı caraskal, yük ray üzerine oturtularak inşaat alanına hareket ettirilir.

Aydınel Makina olarak Gizli raylı vinç üretimi konusunda çeşitli modeller üreterek kullanıcının ihtiyaçlarına göre tasarım ve dizayn yapılmaktadır. Kaliteli ve sağlam ürünler üreterek bu alanda sürekli istikrarı sağlamak için teknik kadromuz aracılığıyla son teknoloji gelişmeleri takip edilerek üst düzey verim için çalışmalar yapılmaktadır.

Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları, Gizli raylı ceraskal modellerinde ; halat sarım kılavuzu, alarm, stop kumandası gibi özellikleri beraberinde kullanıcısına teslim etmektedir. Kurtağzı, alt ve üst sınır kesiciler gizli raylı vinçlerimizde mevcuttur. Gizli raylı vinç, uzaktan kumanda takılabilir özelliği ve dışar çıkma mesafesinin 150 cm - 200 cm arasında olması ile kullanıcısına fayda sağlamaktadır.

Gizli Raylı Vinç Fiyatları

Gizli raylı vinç fiyatları için bizlere ulaiabilirsiniz..

Aydınel makina  Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları ürünlerini satın aldığınız zaman bütün ürünlerde geçerli olan 2 yıl garanti süresinden faydalanıyorsunuz. Sunmuş olduğumuz en büyük avantajlardan bir tanesi İstanbul içi nakliyenin ücretsiz bir şekilde yapılmasıdır. Müşterilerimiz için oluşturduğumuz avantajlardan faydalanmak için hemen seçmiş olduğunuz ürünü bizlere iletişim bilgilerinden ulaştırarak sipariş işlemlerinizi gerçekleştirerek Aydınel makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları firmasının ayrıcalıklı dünyasına katılabilirsiniz. Kalite ve sağlamlık konusunda lider bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.