Yarı Akülü İstifleme Makinası

Yarı akülü istifleme makinası, yük taşıma ve istif yapmak için kullanılan araçtır. Kaldırma işlemi akü ile yapılarak yalnız yürütme işlemi için kullanıcının gücü yardımı ile beraber manuel bir şekilde işlem gerçekleştirilir. Kaldırma ve taşıma kapasitelerine göre çeşitlilik göstermektedirler.

Yarı akülü istif makinası, yükleri güvenli bir şekilde taşıma ve istifleme yapmak için kullanılmaktadır. Asansörün kaldırılması akü yardımı ile gerçekleşmektedir. Makineyi ileri ve geri hareket ettirerek bu işlem insan gücü ile sağlanmaktadır. yarı akülü  istif makinasının kullanıldığı bölgeler; depo, süpermarket, kimya tesisleri bu konuda somut örneklerdir. Acil durum düğmesi ile güvenlik konusunda azaldığı durumlarda kullanılmalıdır. Tehlikeli durumlarda bir an önce tehlikenin uzaklaştırılması için acil durdurma düğmesine basılarak enerjinin kesilmesi ve yarı akülü  istif makinası pasif duruma geçmesi mümkün olmaktadır. yarı akülü  istif makinasının kullanıldığı alanlar hakkında uygun ürünü önererek daha mantıklı ve ekonomik seçimlere yapmanız konusunda gerekli olan tüm teknik destek verilmektedir.

Aydınel Makina kaliteli ve sağlam ürünler üretmektedir. Kurumsallık bakımından lider bir firma olarak faaliyet gösteren şirketimizden ihtiyacınız olan ürünleri çok kısa bir süre içerisinde belirleyerek ürün hakkında gerekli olan tüm teknik özellikler hakkında bilgilendirilerek satın alma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yarı Akülü İstif Makinası Fiyatı

Yarı Manuel İstif Makinesi hakkında bilgi almak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz..

Aydınel Makina olarak yarı akülü istif makinası satışı konusunda sektörde en uygun fiyatlarla satışı gerçekleştirdiğimiz ürünler ile istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz araçları hızlı bir şekilde satın alarak kullanabilirsiniz.