Çift Kiriş Gezer Köprülü Vinç

Çift kiriş gezer köprülü vinç, sistemleri tavan vinçleri kategorisinde dünyanın en fazla kullanılan vinçleri arasındadır. Aydınel Makina Vinç Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları olarak müşterilerimize özel çözümler üreterek, en fazla yarar sağlayacakları kararlar vermelerinde yardımcı olmaktayız.

Çift kiriş gezer köprü caraskal, kullanım amacına göre özellikle ağır yüklerin güvenilir ve emniyetli bir şekilde taşınması için uygun bir vinç türüdür. Kirişler üzerine sabitlenmesi sayesinde kaldırma yüksekliği maksimum olarak ayarlanabilir bir biçimde sağlanabilir. Vinç bakım ve onarım işlemleri standartlara uygun bir şekilde bakım platformu ile sağlanabilmektedir. İmalat sırasında dünya kaldırma normları göz önüne alınarak hareket edilerek kumlama ve boyama gibi işlemler titiz bir şekilde uygulanmaktadır. Uzun ömürlü bir şekilde kullanılacağı için tüm şartlar göz önünde bulundurularak özel boya ile güvence altına alınmaktadır.

Çift Kiriş Köprülü Tavan Vinç, tasarımları sırasında dünya standartları normlarına göre hareket edilerek tasarım yapılmaktadır. FEM, DIN, VDI, CMMA normları dikkate alınarak uygunluk test edilmektedir. Kiriş boyunca hareket eden vinç push butonlar ile kontrol edilebildiği gibi uzaktan kumanda ile ya da kabinden kontrol etmek mümkün olmaktadır. Çift Kirişli Gezer Köprülü Vinç özel olarak üretilen motor ve redüktör grupları ile beraber hareket ederek hafif kalkış ve duruşlar, hasar yaratmadan çalışması planlanmıştır.

Çift Kiriş Gezer Köprülü Vinç Fiyatı

Gezer köprülü caraskal ve Gezer köprülü vinç fiyatlarına ulaşmak için mail atıp veya canlı destek sisteminde bizlere soraraktan ulaşabilirsiniz.Ayrıca Aydınel Makina Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Çift Kirişli Gezer Köprülü caraskal ve diğer ürün hizmetlerimiz konusunda 2 yıl garanti vermekteyiz.