Vizyon & Misyon

Vizyonumuz;

Firmamızın ürettiği dikey ve yatay ulaşım sistemlerinin günlük hayatta kullanımının yaygınlaşmasıyla toplumumuzun yaşam kalitesini arttıran, bölgemizin ve ülkemizin gelişme çabasına fiilen hizmet eden, yük kaldırma ve taşıma sektörünün Ar-Ge teknolojileri geliştirmesinde ve yenilikçilikte ulusal ve uluslararası düzeyde rekabetçi bir yapıya ulaşmasına katkı sağlayan yönlendirici, katılımcı ve girişimci bir firma olmaktır.

Misyonumuz;

Bölgemizin ve ülkemizin rekabet gücünü, refahını arttırmak ve sürekliliğini sağlamak için ulusal sanayimizin öncelikleri doğrultusunda politikalar geliştirerek, uluslararası kalite standartlarında AR-GE çalışmaları yapmak, teknolojiyi takip eden profesyonel kadromuz sayesinde yenilikçi ürünler tasarlamak ve sektörel oluşum faaliyetlerini destekleyerek dayanışma ve işbirliği kültürü oluşturmakta öncü rol oynamaktır.

Üretim ve AR-GE Felsefemiz;

Aydinel Makina kurulduğu tarihten itibaren alanındaki teknolojik yenilikleri takip etmiş, bu bilgilerin ışığında da dikey ulaşım sistemlerini sürekli geliştirmiştir. Üretimin her alanına dağıtılan kalite kontrol anlayışı ile üretim ve montaj yapmaktır. Tedarikçilerine de aynı görüşü aşılayarak ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmekte ve günün şartlarına uygun hale getirmektir. ޞirket yönetiminin önderlik ettiği AR-GE çalışmaları, yeni modellerin tasarım ve üretiminde yüksek katma değer sağlamaktadır. ޞirket Ar-Ge faaliyetlerine yön veren politikası; İç ve dış müşterilerin memnuniyetini sağlamak. Müşterilerimize güvenli ürün ve kaliteli hizmeti tam zamanında sunmak ve bunu sürekli daha iyi olmasını sağlamak. Sürekli ve makul karlılık çerçevesinde sektörde lider konumuna gelmeyi amaçlamak. Araştırmak, öğrendiklerini sistematik olarak kayıt altına almak. AR-GE faaliyetlerinin sürekliliğini şirket özkaynaklarından desteklemek olarak özetlenebilecektir.

Kalite Güvence Politikamız;

Şirket verimliliğini ve karlılığını sürekli iyileştirme felsefesi çerçevesi kapsamında arttırmak, müşteri memnuniyetini amaç edinip müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını bir seferde hatasız olarak karşılamak, en iyi ürün ve hizmeti sunabilmek için teknolojik gelişmeler ve insan kaynağıyla uyum sağlamak ve sürekli aranılan bir marka olmaktır.